Drupal Symfony Mailer (1.2.1) - en to dz translation catalogue (19 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Name
dz: མིང་།

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: To
dz: ལུ་

en: From
dz: ལས་

en: E-mail address
dz: གློག་འཕྲིན་གྱི་ཁ་བྱང།

en: Auto-reply
dz: རང་བཞིན་ལན་གསལ།

en: Contact form
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ་ནིའི་འབྲི་ཤོག་

en: Personal contact form
dz: རང་དོན་འབྲེལ་བ་འཐབ་ནིའི་འབྲི་ཤོག
