Drupal Symfony Mailer (1.3.0-rc1) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Password
lo: ລະຫັດຜ່ານ

en: Configuration
lo: ການຕັ້ງຄ່າ
