Drupal Symfony Mailer (1.3.2) - en to bo translation catalogue (50 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Priority
bo: གཙོ་གནད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Name
bo: མིང

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Issue
bo: སྐྱེལ་བ།

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: Available updates
bo: གསར་སྒྱུར་བྱ་རུང་བ

en: To
bo: སྐུར་ས

en: E-mail address
bo: གློག་ཡིག

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Plain text
bo: ཡིག་རྐྱང

en: Address
bo: ས་གནས

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Recipient
bo: ལེན་མཁན

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Override
bo: བརྗེ་འབྲི།

en: Port
bo: འཇུག་སྣེ

en: Display name
bo: མིང་མངོན་པ

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: User name
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་།

en: Account blocked
bo: ཐོ་ཁོངས་བཀག་ཚར་བ

en: Auto-reply
bo: རང་འགུལ་གྱིས་ལན་འདེབས་པ།

en: Contact form
bo: འབྲེལ་གཏུག་རེའུ་མིག

en: Personal contact form
bo: མི་སྒེར་ཀྱི་འབྲེལ་གཏུགས་རེའུ་མིག

en: Password recovery
bo: གསང་གྲངས་སླར་གསོ

en: Account activation
bo: ཐོ་ཁོངས་ནུས་ཡོད་དུ་བསྒྱུར་བ

en: Account cancellation confirmation
bo: ཐོ་ཁོངས་བསུབ་པའི་ངོས་འཛིན
