Drupal Symfony Mailer (1.4.0-beta1) - en to is translation catalogue (43 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Type
is: Gerð

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Priority
is: Forgangur

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: Test
is: Prófa

en: Message
is: Skilaboð

en: Password
is: Lykilorð

en: Name
is: Nafn

en: Import
is: Flytja inn

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Summary
is: Samantekt

en: High
is: Mikið

en: Low
is: Lítið

en: Theme
is: Þema

en: ID
is: Kenni

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Mail
is: Póstur

en: Create
is: Stofna

en: Available updates
is: Uppfærslur í boði

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: E-mail address
is: Netfang

en: Address
is: Heimilisfang

en: State
is: Fylki

en: Send
is: Senda

en: Recipient
is: Viðtakandi

en: Display name
is: Birta nafn

en: Account blocked
is: Notandi óvirkur

en: Addresses
is: Heimilisföng

en: Auto-reply
is: Sjálfvirk svörun

en: Contact form
is: Samskiptaform

en: Personal contact form
is: Hafa samband
