Drupal Symfony Mailer (1.4.0-beta1) - en to mr translation catalogue (38 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Type
mr: प्रकार

en: Remove
mr: काढा

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Priority
mr: अग्रक्रम

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Test
mr: चाचणी

en: Message
mr: संदेश

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Name
mr: नाव

en: Import
mr: आयात

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Summary
mr: संक्षेप

en: High
mr: उच्च

en: Low
mr: कमी

en: ID
mr: आय डी

en: Issue
mr: मुद्दा

en: Mail
mr: ईमेल

en: To
mr: प्रति:

en: From
mr: कडून

en: E-mail address
mr: ई-मेल पत्ता

en: Normal
mr: साधारण

en: Address
mr: पत्ता

en: State
mr: राज्य

en: Send
mr: पाठवा

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Email subject
mr: ईमेलचा विषय(Subject)

en: Set as default
mr: मूलभूत असे ठरवा

en: Contact form
mr: संपर्क अर्ज

en: Personal contact form
mr: खाजगी संपर्क अर्ज
