Drupal Symfony Mailer (1.4.0-beta1) - en to oc translation catalogue (53 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Type
oc: Tipe

en: Subject
oc: Objècte

en: Remove
oc: Levar

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Priority
oc: Prioritat

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Test
oc: Testar

en: Message
oc: Messatge

en: Password
oc: Senhal

en: Name
oc: Nom

en: Import
oc: Importar

en: Label
oc: Etiqueta

en: Default
oc: Per defaut

en: Summary
oc: Resumit

en: High
oc: Nauta

en: Low
oc: Febla

en: Theme
oc: Tèma

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Mail
oc: Corrièrs electronic

en: Create
oc: Crear

en: Available updates
oc: Mesas a jorn disponiblas

en: To
oc: A

en: From
oc: De

en: E-mail address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Plain text
oc: Tèxte brut

en: Address
oc: Adreça

en: State
oc: Estat

en: Send
oc: Mandar

en: Recipient
oc: Destinatari

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Override
oc: Suplantar

en: Port
oc: Pòrt

en: Display name
oc: Nom de l'afichatge

en: Entity
oc: Entitat

en: Account blocked
oc: Compte blocat

en: Auto-reply
oc: Responsa automatique

en: Null
oc: Vide

en: Contact form
oc: Formulari de contact

en: Personal contact form
oc: Formulari de contacte personal

en: Warnings
oc: Avertiments

en: Password recovery
oc: Recuperacion de la senhal

en: Account activation
oc: Activacion del compte

en: Account cancellation confirmation
oc: Confirmacion de l'anullacion del compte

en: Add and configure
oc: Apondre e configurar
