Drupal Symfony Mailer (1.4.0) - en to ca translation catalogue (65 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: Subject
ca: Assumpte

en: Remove
ca: Elimina

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Priority
ca: Prioritat

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Test
ca: Prova

en: Message
ca: Missatge

en: Password
ca: Contrasenya

en: Name
ca: Nom

en: Import
ca: Importa

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Summary
ca: Resum

en: High
ca: Alta

en: Low
ca: Baixa

en: Theme
ca: Tema

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Issue
ca: Edició

en: Mail
ca: Correu

en: Create
ca: Crea

en: Available updates
ca: Actualitzacions disponibles

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: E-mail address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Plain text
ca: Text pla

en: Address
ca: Adreça

en: State
ca: Estat

en: Send
ca: Enviar

en: Recipient
ca: Destinatari

en: Configuration
ca: Configuració

en: Email subject
ca: Assumpte del correu electrònic

en: Override
ca: Sobrescriu

en: Display name
ca: Nom de la presentació

en: Entity
ca: Entitat

en: Plugin
ca: Connector

en: User name
ca: Nom d'usuari

en: Account blocked
ca: Compte bloquejat

en: Addresses
ca: Adreces

en: Auto-reply
ca: Resposta automàtica

en: Set as default
ca: Estableix com a predeterminat

en: Null
ca: Nul

en: Contact form
ca: Formulari de contacte

en: Personal contact form
ca: Formulari de contacte personal

en: Policy
ca: Política

en: Warnings
ca: Alertes

en: Site email address
ca: Adreça de correu electrònic del lloc

en: Password recovery
ca: Recuperació de la contrasenya

en: Account activation
ca: Activació de compte

en: Account cancellation confirmation
ca: Confirmació de la cancel·lació del compte

en: Lowest
ca: La més baixa

en: Highest
ca: La més alta

en: Import configuration
ca: Importa la configuració

en: Admin (user awaiting approval)
ca: Admin (usuari esperant aprovació)

en: Account created by administrator
ca: Compte creat per l'administrador

en: Account cancelled
ca: Compte cancel·lat

en: Unable to send email. Contact the site administrator if the problem persists.
ca: No s'ha pogut enviar el correu electrònic. Contacteu amb l'administrador del lloc si el problema persisteix.
