Drupal Symfony Mailer (1.4.0) - en to my translation catalogue (26 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Message
my: သတင်း

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Name
my: အမည်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: From
my: မှ

en: E-mail address
my: အီးမေးလ်လိပ်စာ

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Recipient
my: လက်ခံရရှိသူ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Display name
my: ပြသရန်အမည်

en: Auto-reply
my: အလိုအလျှောက်ပြန်ကြား

en: Contact form
my: ဆက်သွယ်ရန်ပုံစံ
