Drupal Symfony Mailer (1.4.1) - en to ml translation catalogue (23 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Type
ml: തരം

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Enable
ml: പ്രാപ്തമാക്കുക

en: Disable
ml: പ്രവർത്തനരഹിതമാക്കുക

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Test
ml: ടെസ്റ്റ്

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Name
ml: പേര്

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി

en: Label
ml: അടയാളം

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: Mail
ml: മെയിൽ

en: E-mail address
ml: ഇ-മെയില്‍ വിലാസം

en: Recipient
ml: സ്വീകർത്താവ്
