Drupal Symfony Mailer (1.6.0) - en to eu translation catalogue (51 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: Subject
eu: Gaia

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Priority
eu: Lehentasuna

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Message
eu: Mezua

en: Password
eu: Pasahitza

en: Name
eu: Izena

en: Import
eu: Inportatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Summary
eu: Laburpena

en: High
eu: Altua

en: Low
eu: Baxua

en: Theme
eu: Tema

en: ID
eu: IDa

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Mail
eu: Posta

en: Create
eu: Sortu

en: Available updates
eu: Eguneraketak eskuragarri

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Normal
eu: Arrunta

en: Plain text
eu: Testu laua

en: Address
eu: Helbidea

en: State
eu: Egoera

en: Send
eu: Bidali

en: Recipient
eu: Hartzailea

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Override
eu: Gainidatzi

en: Port
eu: Ataka

en: Display name
eu: Bistaratu izena

en: Entity
eu: Entitatea

en: User name
eu: Erabiltzaile izena

en: Account blocked
eu: Eragotzitako kontua

en: Auto-reply
eu: Automatikoki erantzun

en: Contact form
eu: Kontaktatzeko formularioa

en: Personal contact form
eu: Kontaktatzeko formulario pertsonala

en: Site email address
eu: Webgunearen e-posta helbidea

en: Password recovery
eu: Pasahitza berreskuratu

en: Account activation
eu: Kontuaren aktibazioa

en: Account cancellation confirmation
eu: Kontua ezabatzeko egiaztapena
