Drupal Symfony Mailer (1.6.2) - en to os translation catalogue (20 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Subject
os: Темæ

en: Remove
os: Схаф

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: Test
os: Тест

en: Message
os: Хъусинаг

en: Name
os: Ном

en: Import
os: Импорт

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд

en: Summary
os: Иумиагæй
