Drupal Symfony Mailer (1.6.2) - en to el translation catalogue (56 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Subject
el: Θέμα

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Priority
el: Προτεραιότητα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Test
el: Δοκιμή

en: Message
el: Μήνυμα

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Name
el: Όνομα

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Summary
el: Περίληψη

en: High
el: Υψηλό

en: Low
el: Χαμηλό

en: Theme
el: Θέμα

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: Create
el: Δημιουργία

en: Available updates
el: Διαθέσιμες ενημερώσεις

en: To
el: Προς

en: From
el: Από

en: Normal
el: Κανονικό

en: Plain text
el: Απλό κείμενο

en: Address
el: Διεύθυνση

en: State
el: Κατάσταση

en: Send
el: Αποστολή

en: Recipient
el: Παραλήπτης

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Port
el: Θύρα

en: Display name
el: Εμφάνιση ονόματος

en: Entity
el: Οντότητα

en: Plugin
el: Πρόσθετο

en: User name
el: Όνομα χρήστη

en: Account blocked
el: Ο λογαριασμός αποκλείστηκε

en: Addresses
el: Διευθύνσεις

en: Auto-reply
el: Αυτόματη απάντηση

en: Set as default
el: Ορισμός ως προεπιλογή

en: Contact form
el: Φόρμα επικοινωνίας

en: Personal contact form
el: Προσωπική φόρμα επικοινωνίας

en: Site email address
el: Διεύθυνση email ιστοτόπου

en: Password recovery
el: Ανάκτηση κωδικού πρόσβασης

en: Account activation
el: Ενεργοποίηση λογαριασμού

en: Account cancellation confirmation
el: Επιβεβαίωση ακύρωσης λογαριασμού

en: Import configuration
el: Εισαγωγή ρυθμίσεων

en: Account created by administrator
el: Ο λογαριασμός δημιουργήθηκε από διαχειριστή

en: Unable to send email. Contact the site administrator if the problem persists.
el: Δεν ήταν δυνατή η αποστολή email. Επικοινωνήστε με το διαχειριστή του ιστοτόπου εάν το πρόβλημα συνεχίζεται.
