Drupal Symfony Mailer (1.6.2) - en to ps translation catalogue (27 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Subject
ps: موضوع

en: Remove
ps: لركول

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Edit
ps: سمون

en: Message
ps: پيغام

en: Password
ps: پټ توری

en: Name
ps: نوم

en: Import
ps: واردول

en: Default
ps: تلواله

en: Summary
ps: لنډیز

en: High
ps: لوړ

en: Low
ps: ټيټ

en: Theme
ps: ویینه

en: ID
ps: پېژند

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Mail
ps: بریښنالیک

en: To
ps: ته

en: Configuration
ps: سازول

en: Port
ps: درشل (پورټ)

en: Plugin
ps: لګون

en: User name
ps: کارن نوم
