Drupal Symfony Mailer (1.6.2) - en to sq translation catalogue (29 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Subject
sq: Subjekti

en: Remove
sq: Hiq

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Name
sq: Emri

en: Import
sq: Importo

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Create
sq: Krijo

en: Available updates
sq: Përditësime në dispozicion

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: Send
sq: Dërgo

en: Recipient
sq: Marrës

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Auto-reply
sq: Përgjigje-automatike

en: Contact form
sq: Formulari i kontaktit

en: Personal contact form
sq: Formular kontakti personal
