Drupal Symfony Mailer Lite (1.0.0-beta2) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Type
fa: نوع

en: Test
fa: آزمایش

en: Password
fa: گذرواژه

en: Label
fa: برچسب

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: ID
fa: شناسه

en: Mail
fa: ارسال پست

en: Recipient
fa: گیرنده

en: Port
fa: درگاه

en: Plugin
fa: افزونه

en: User name
fa: نام کاربری

en: Set as default
fa: تنظیم به عنوان پیش‌فرض

en: Null
fa: تهی

en: Change password
fa: تغییر گذرواژه
