Drupal Symfony Mailer Lite (1.0.0-beta3) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: ID
ne: परिचय

en: Mail
ne: पत्र

en: Recipient
ne: प्रापक
