Drupal Symfony Mailer Lite (1.0.0-rc3) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Type
be: Тып

en: Test
be: Тэст

en: Password
be: Пароль

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Mail
be: Пошта

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Recipient
be: Адрасат

en: Port
be: Порт

en: Text format
be: Фармат тэксту
