Drupal Symfony Mailer Lite (1.0.0-rc3) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Type
bg: Тип

en: Test
bg: Тест

en: Password
bg: Парола

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Recipient
bg: Получател

en: Port
bg: Порт

en: Text format
bg: Текстов формат
