Drupal Symfony Mailer Lite (1.0.0-rc3) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Label
my: အညွန်း

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Recipient
my: လက်ခံရရှိသူ

en: Text format
my: စာသားပုံစံ
