Drupal Symfony Mailer Lite (1.0.0-rc4) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Test
jv: Ujian

en: Password
jv: Sandhi

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Mail
jv: Surat

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Recipient
jv: Penerima

en: Text format
jv: Format tèks
