Drupal Symfony Mailer Lite (1.0.0-rc5) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Type
ml: തരം

en: Test
ml: ടെസ്റ്റ്

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Mail
ml: മെയിൽ

en: Recipient
ml: സ്വീകർത്താവ്
