Drupal Symfony Mailer Lite (1.0.0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Password
da: Adgangskode

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: Mail
da: E-mail

en: Content type
da: Indholdstype

en: Recipient
da: Modtager

en: Override
da: Overskriv

en: Plain Text
da: Ren tekst

en: User name
da: Brugernavn

en: Host name
da: Værtsnavn

en: Set as default
da: Angiv som standard

en: Text format
da: Tekstformat
