Drupal Symfony Mailer Lite (1.0.0) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Password
pl: Hasło

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: Mail
pl: Poczta

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Recipient
pl: Adresat

en: Override
pl: Nadpisz

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: User name
pl: Nazwa użytkownika

en: Host name
pl: Nazwa hosta

en: Set as default
pl: Ustaw jako domyślne

en: Text format
pl: Format tekstu

en: Message settings
pl: Ustawienia wiadomości

en: Send test email
pl: Wyślij testowy e-mail
