Drupal Symfony Mailer Lite (1.0.1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Test
ar: الاختبار

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: ID
ar: المعرف ID

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Recipient
ar: المتسلم

en: Port
ar: منفذ

en: User name
ar: اسم المستخدم

en: Set as default
ar: تعيينه كافتراضي

en: Text format
ar: تنسيق النص
