Drupal Symfony Mailer Lite (1.0.1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Type
et: Liik

en: Password
et: Parool

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Mail
et: E-post

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Recipient
et: Adressaat

en: User name
et: Kasutajanimi

en: Set as default
et: Sea vaike valikuks

en: Text format
et: Tekstivorming
