Drupal Symfony Mailer Lite (1.0.5) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Mail
hy: Փոստ

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Recipient
hy: Ստացող

en: Port
hy: Պորտ

en: Text format
hy: Տեքստի ֆորմատ

en: Change password
hy: Փոխել գաղտնաբառը
