Drupal Symfony Mailer Lite (1.0.5) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Recipient
km: អ្នកទទួល

en: Port
km: ច្រក

en: Text format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​អត្ថបទ
