Drupal Symfony Mailer Lite (1.0.6) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Type
kk: Тип

en: Test
kk: Тест

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: Recipient
kk: Қабылдаушы
