Drupal Symfony Mailer Lite (1.0.7) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Password
hr: Lozinka

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: Mail
hr: E-pošta

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Recipient
hr: Primatelj

en: Override
hr: Nadvladaj

en: Null
hr: Prazan skup

en: Text format
hr: Oblik unosa
