Drupal Symfony Mailer Lite (1.0.7) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Type
is: Gerð

en: Test
is: Prófa

en: Password
is: Lykilorð

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: ID
is: Kenni

en: Mail
is: Póstur

en: Content type
is: Efnisgerð

en: Recipient
is: Viðtakandi

en: Text format
is: Textaforsnið
