Drupal Symfony Mailer Lite (2.0.1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Type
ast: Triba

en: Test
ast: Preba

en: Password
ast: Clave

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Recipient
ast: Destinatariu

en: Port
ast: Puertu
