Drupal Symfony Mailer Lite (2.0.3) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Password
sk: Heslo

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Mail
sk: Pošta

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Recipient
sk: Príjemca

en: Override
sk: Nahradiť

en: Plain Text
sk: Čistý text

en: User name
sk: Meno používateľa

en: Set as default
sk: Nastaviť ako predvolené

en: Null
sk: Vynulovať

en: Text format
sk: Textový formát

en: Change password
sk: Zmeniť heslo

en: Message settings
sk: Nastavenia správy
