Drupal Symfony Mailer Lite (2.0.4) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: Test
oc: Testar

en: Password
oc: Senhal

en: Label
oc: Etiqueta

en: Default
oc: Per defaut

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Mail
oc: Corrièrs electronic

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Recipient
oc: Destinatari

en: Override
oc: Suplantar

en: Port
oc: Pòrt

en: Null
oc: Vide

en: Text format
oc: Format de tèxte
