Drupal Symfony Mailer Lite (2.0.3) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Recipient
ku: وەرگر

en: Port
ku: دەروازە

en: Null
ku: هیچ

en: Text format
ku: فۆرماتی دەق
