Symfony Mailer Log (1.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Type
cy: Math

en: List
cy: Rhestr

en: Subject
cy: Testun

en: Theme
cy: Thema

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: To
cy: I

en: From
cy: Gan

en: Account
cy: Cyfrif
