Symfony Mailer Log (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Type
eu: Mota

en: List
eu: Zerrenda

en: Subject
eu: Gaia

en: Theme
eu: Tema

en: ID
eu: IDa

en: Mail
eu: Posta

en: Created
eu: Sortua

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Account
eu: Kontua
