Symfony Mailer Log (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: List
gl: Lista

en: Subject
gl: Asunto

en: Theme
gl: Tema

en: Mail
gl: Correo-e

en: Created
gl: Creado

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Account
gl: Conta
