Symfony Mailer Log (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: List
hi: सूची

en: Subject
hi: विषय

en: Theme
hi: थीम

en: ID
hi: आईडी

en: Mail
hi: मेल

en: Created
hi: निर्मित

en: To
hi: को

en: From
hi: से

en: Account
hi: खाता
