Symfony Mailer Log (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: List
ps: لړ

en: Subject
ps: موضوع

en: Theme
ps: ویینه

en: ID
ps: پېژند

en: Mail
ps: بریښنالیک

en: To
ps: ته
