Symfony Mailer Log (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: Subject
sk: Predmet

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Mail
sk: Pošta

en: Created
sk: Vytvorené

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Account
sk: Účet
