Symfony Mailer Log (1.0.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Account
bo: ཐོ་ཁོངས

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-
