Symfony Mailer Log (1.0.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Type
bs: Tip

en: List
bs: Izlistaj

en: Subject
bs: Naslov

en: Theme
bs: Tema

en: Created
bs: Kreiran

en: Page
bs: Strana

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Account
bs: Korisnički račun
