Drupal Symfony Mailer Log (1.0.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Type
fa: نوع

en: List
fa: فهرست

en: Subject
fa: موضوع

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Theme
fa: پوسته

en: ID
fa: شناسه

en: Mail
fa: ارسال پست

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Page
fa: صفحه

en: To
fa: به

en: From
fa: از

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Account
fa: حساب

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -
