Drupal Symfony Mailer Log (1.0.0-alpha2) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Type
he: סוג

en: List
he: רשימה

en: Subject
he: נושא

en: Reset
he: איתחול

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Mail
he: מייל

en: Created
he: נוצר

en: Page
he: דף

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Account
he: חשבון

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »
