Drupal Symfony Mailer Log (1.0.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Mail
hy: Փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
