Symfony Mailer Log (1.0.0-alpha2) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Type
id: Jenis

en: List
id: Daftar

en: Subject
id: Judul

en: Default
id: Bawaan

en: Theme
id: Tema

en: Mail
id: Email

en: Created
id: Dibuat

en: Page
id: Halaman

en: To
id: Untuk

en: From
id: Dari

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Account
id: Keanggotaan

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: « First
id: « Pertama

en: Last »
id: Terakhir »
