Symfony Mailer Log (1.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Type
is: Gerð

en: List
is: Listi

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Reset
is: Endursetja

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Theme
is: Þema

en: ID
is: Kenni

en: Mail
is: Póstur

en: Created
is: Stofnað

en: Page
is: Síða

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Account
is: Aðgangur

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
