Symfony Mailer Log (1.0.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: List
ja: リスト

en: Subject
ja: 件名

en: Reset
ja: リセット

en: Default
ja: デフォルト

en: Theme
ja: テーマ

en: Mail
ja: メール

en: Created
ja: 作成

en: Page
ja: ページ

en: To
ja: 宛先

en: From
ja: 送信元

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Account
ja: アカウント

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »
