Drupal Symfony Mailer Log (1.0.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Type
lv: Veids

en: List
lv: Saraksts

en: Subject
lv: Temats

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Theme
lv: Tēma

en: Mail
lv: Pasts

en: Created
lv: Izveidots

en: Page
lv: Lapa

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Account
lv: Konts

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
