Symfony Mailer Log (1.0.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: List
nn: Liste

en: Subject
nn: Emne

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Default
nn: Standard

en: Created
nn: Laga

en: Page
nn: Nettside

en: To
nn: Til

en: From
nn: Frå

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Account
nn: Konto

en: - All -
nn: - Alle -
